Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook

 

Obsah

Pátek 15. 9. 2017

Masarykovo náměstí

Moderuje Ivo Dvořák
14:00 Perutě
15:00 Zahájení ZHV, Znojemské žestě – slavnostní fanfáry, otevírání mázhauzů
15:45 Michal Hrůza
17:15 Mirai
19:00 Rybičky 48
20:30 Příchod krále Jana Lucemburského s průvodem, Pa-Li-Tchi a Theatrum Pyroboli – ohňová show

 

Horní náměstí

Moderuje Alena Kusáková
13:00 Květinka
14:30 Sebranka
16:30 Cimbálová muzika OLiNa
18:30 Poutníci
21:00 Bohouš Josef a Burma Jones

 

 

Na Káře

Moderuje Lukáš Krejčí
19:00 Švihadlo
21:00 Boris Carloff

 

 

Václavské náměstí

Moderuje Libor Olšan
14:00 Skupina Honorata – zahajovací rytířský turnaj
15:00 Dobová hudba Gnomus
16:00 Skupina Přemyslovci – příběh o princezně
17:00 Družina Bravo – Strážce trůnu
18:00 Animata Dance – taneční vystoupení
18:30 Družina Bravo - strážce trůnu
21:30 hudba Holba + Fiburo – ohňová show

 

Mikulášské náměstí

Moderuje Milan Jonáš
14:00 skupina Herold, zahajovací rytířský turnaj, bubenické a praporečnické vystoupení
15:00 Arcus – historická hudba
16:00 Růže z Hradce – dobové tance
17:00 Divadlo bez střechy – příběh ze středověku
18:00 Merlet – rytířské klání
21:30 Arcus + Inflamenus – ohňová show

 

Vinný trh (Slepičí trh)

Ochutnávka vín vinařů Znojemské vinařské podoblasti a Rakouska formou pochůzkové degustace, občerstvení k vínu, cimbálové muziky.

14:00 Cimbálová muzika Denár, Znojmo
18:00 Neoveská cimbálová muzika, Moravská Nová Ves

 

Kolbiště (Horní park)

16:00 Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci, rytířské jezdecké turnaje

 

Hradební příkop (vstup z ulice Kollárova)

Pohádková a herní zóna pro děti
14:00 – 19:00 Hrad dračího jezdce – postavte hrad, navštivte draka a staňte se dračím jezdcem
15:00 Kejklíř Čabík – žonglérské vystoupení
17:00 pohádka Plaváček

 

U rotundy sv. Kateřiny

14:00 –20:00 Ochutnávka vín VOC Znojmo formou pochůzkové degustace, cimbálová muzika Šmytec

 

Ulička chudiny (Malá Mikulášská)

Zažijte atmosféru chudinské čtvrti v době raného středověku

 

Veselá (ulice Veselá)

Moderuje Petr Kubíček
14:00 šašek Oslík – dobové legrácky
15:00 skupina Honorata – šermířský turnaj
16:00 Angel´s Tribe – orientální tanečnice
17:00 skupina Honorata – právo útrpné
18:00 Dobová hudba Lucrezia Borgia

 

Znojemský hrad (nádvoří)

Historická krčma
14:00 hudba Holba – středověké muzicírování
16:00 skupina Arcus – muzika ze staré krčmy
18:00 hudba Holba – středověké muzicírování