Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook

 

Obsah

Hlavní program


Pátek 14.9.

 

Masarykovo náměstí (moderuje Ivo Dvořák)

14:00 – 15:00 Adam Mišík
15:00 – 15:15  Zahájení ZHV 2018, slavnostní fanfáry
15:15 – 15:45  Otevírání mázhauzů na Masarykově náměstí          
15:45 – 16:45  Hodiny
17:15 – 18:15  Buty
19:00 – 20:00 

Moondance Ochestra se sólisty – Dashou, Dušanem Kollárem, Naďou Wepperovou

a Michalem Cermanem

20:30 – 21:30  Příchod krále Jana Lucemburského s průvodem, ohňová show skupiny Pa-Li-Tchi
22:00 – 23:00  Harlej

 

Horní náměstí (moderuje Alena Kusáková)

14:30 – 16:00 Dyjavánek
16:30 – 17:00  Mighty Shake taneční skupina
17:30 – 18:30 Freeband
19:00 – 20:00 ProTebe
21:00 – 22:00  Reflexy

 

Na Káře (moderuje Lukáš Krejčí)

19:00 – 20:30 Lesní zvěř
21:00 – 22:00  Pio Squad

 

Václavské náměstí

13:00  Merlet   
14:00  Gnomus    
15:00  Animata Dance    
15:30  Družina Bravo    
16:00  Honorata    
16:30  Angel’s Tribe  
17:00  Honorata    
18:00  In Flamenus   
18:30  Družina Bravo    
22:00  Arcus a In Flamenus   

 

Mikulášské náměstí

13:00  Honorata   
14:00  Divadlo Bez Střechy    
15:00  Honorata    
16:00  Merlet    
16:30  Animata Dance    
17:00  Lucrezia Borgia   
18:00  Albion    
18:30  Růže z Hradce   
22:00  Krless a Albion   

 

Vinný trh (nám. Slepičí trh)

14:00 – 18:00 CM DUR, Hodonín
18:00 – 22:00  CM Neoveská, Moravská Nová Ves

 

Kolbiště (horní park)

16:00 Rytířské jezdecké turnaje – Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci

 

Hradební příkop (pohádková a herní zóna pro děti)

14:00 – 19:00 Hrad dračího jezdce  postavte hrad, navštivte draka a staňte se dračím jezdcem 
14:30 – 15:00 Taneční a pohybové studio M&M Znojmo  vystoupení dětí
15.30 – 16:00 Kejklíř Čabík  žonglérské vystoupení
17.00 – 18:00 Divadlo Víti Marčíka  pohádka Šípková Růženka

 

U Rotundy sv. Katřiny

14:00 – 20:00 Ochutnávky vín VOC Znojmo formou pochůzkové degustace, Jožka Šmukař

 

Ulička chudiny (ul. Malá Mikulášská)

14:00 – 20:00 Zažijte atmosféru chudinské čtvrti v době raného středověku

 

Veselá (ul. Veselá)

13:00   Herold  
14:00   Komedianti na káře  
15:00   Honorata   
15:30   Angel’s Tribe  
16:00   bude upřesněno  
17:00   Holba   
18:00   Divadlo Bez Střechy   

 

Středověká krčma (nádvoří znojemského hradu)

13:00   Holba  
14:00   In Flamenus   
15:00   Krless   
16:00   Růže z Hradce   
17:00   Gnomus   
18:00   Honorata    
19:00   Lucrezia Borgia   

 

Znojemský hrad (sál předků)

14:00 – 20:00

Víno všemi smysly                                                                                                          Netradiční poznávání vína a ochutnávka vody