Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook

 

Obsah

Hlavní program


Sobota 15.9.

 

Masarykovo náměstí (moderuje Petr Říbal)

11:30 – 12:30 Street 69
13:00 – 14:00 Voxel
14:30 – 15:30 Příchod krále Jana Lucemburského s průvodem
16:00 – 17:00 Slza
17:30 – 18:30 Hudba Praha band
19:00 – 20:00 Ben Cristovao
21:00 – 22:00 Čechomor
22:00 Komponovaný ohňostroj „POCHOD ŘÍMSKÝCH LEGIÍ“, Theatrum Proboli

 

Horní náměstí (moderuje Alena Kusáková)

11:00 – 12:30 Big Band ZUŠ Znojmo
13:00 – 14:00 Taneční country skupina Zuzana
15:00 – 16:00 Túfaranka
16:30 – 18:00 Cimbálová muzika Antonína Stehlíka
18:30 – 20:00 Jiří Zonyga
20:30 – 22:00 Kiss Revival Czech Republic

 

Na Káře (moderuje Lukáš Krejčí)

15:00 – 16:00 Ponk
17:00 – 18:00 Páni kluci
19:00 – 20:00 Jananas
21:00 – 22:00 Klara & The Pop

 

Václavské náměstí

10:00 Honorata   
11:00 Honorata    
12:00 Herold    
12:30 Družina Bravo  
16:00 Honorata    
17:00 Merlet    
18:00 Animata Dance    
18:30 Družina Bravo    
19:00 Krless   
20:00 In Flamenus a Arcus   

 

Mikulášské náměstí

10:00 Merlet   
11:00 Animata Dance    
11:30 Kejklíř Jonáš    
12:00 Holba    
15:30 Lucrezia Borgia  
16:30 Honorata    
17:00 Arcus   
18:30 bude upřesněno  
18:30 Růže z Hradce   
19:00 Kejklíř Čabík    
19:30 Herold    
20:00 Gnomus    
21:00 Albion   

 

Vinný trh (nám. Slepičí trh)

12:00 – 13:00 CM Vinohrádek, Znojmo
13:00 – 14:00 CM Veltlínek, Znojmo
14:00 – 18:00 CM Denár, Znojmo
18:00 – 22:00 CM Neoveská, Moravská Nová Ves

 

Kolbiště (horní park)

11:00 Rytířské jezdecké turnaje – divadelní a kaskadérská společnost Štvanci
16:00 Sokolnictví aneb vznešené umění lovu
20:00 Rytířské jezdecké turnaje – divadelní a kaskadérská společnost Štvanci

 

Hradební příkop (pohádková a herní zóna pro děti)

10:00 – 19:00 Hrad dračího jezdce postavte hrad, navštivte draka a staňte se dračím jezdcem
10:30 – 11:00 Kejklíř Čabík  žonglérské vystoupení - vystoupení dětí
11:30 – 12:00 Taneční a pohybové studio M&M Znojmo  
12:30 – 13:30 Divadlo Víti Marčíka  pohádka O Zlatovlásce
15:00 – 15:30 Taneční a pohybové studio M&M Znojmo vystoupení dětí
17:00 – 18:00 Divadlo Víti Marčíka pohádka Bajaja

 

U Rotundy sv. Kateřiny

12:00 – 20:00

Ochutnávky vín VOC Znojmo formou pochůzkové degustace, cimbálová          muzika Šmytec

 

Ulička chudiny (ul. Malá Mikulášská)

12:00 – 20:00 Zažijte atmosféru chudinské čtvrti v době raného středověku

 

Veselá (ul. Veselá)

10:00  Arcus   
11:00  Družina Bravo    
11:30  Honorata    
12:00  Divadlo Bez Střechy    
16:00  Honorata    
17:00  Angel’s Tribe  
18:00  Gnomus   
19:00  In Flamenus    
19:30  Merlet    
20:00  Honorata    

 

Středověká krčma (nádvoří znojemského hradu)

10:00  Angel’s Tribe
11:00  Herold  
12:00  Růže z Hradce 
13:00  Lucrezia Borgia 
16:00  Devětsil 
17:00  Krless 
18:00  bude upřesněno
19:00  Holba 

 

Znojemský hrad (sál předků)

12:00 – 20:00

Víno všemi smysly                                                                                        Netradiční poznávání vína a ochutnávka vody