Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook

 

Obsah

Hlavní program


Pátek 14.9.

 

Masarykovo náměstí (moderuje Ivo Dvořák)

13:30 – 14:00 Danyl Johnson
14:00 – 15:00 Adam Mišík
15:00 – 15:15  Zahájení ZHV 2018, slavnostní fanfáry
15:15 – 15:45  Otevírání mázhauzů na Masarykově náměstí          
15:45 – 16:45  Hodiny
17:15 – 18:15  Buty
19:00 – 20:00 

Moondance Ochestra se sólisty – Dashou, Dušanem Kollárem, Naďou Wepperovou a Michalem Cermanem

20:30 – 21:30  Příchod krále Jana Lucemburského s průvodem, ohňová show skupiny Pa-Li-Tchi
22:00 – 23:00  Harlej

 

Horní náměstí (moderuje Alena Kusáková)

14:30 – 16:00 Dyjavánek
16:30 – 17:00  Mighty Shake taneční skupina
17:30 – 18:30 Freeband
19:00 – 20:00 ProTebe
21:00 – 22:00  Reflexy

 

Na Káře (moderuje Lukáš Krejčí)

19:00 – 20:00 Lesní zvěř
21:00 – 22:00  Pio Squad

 

Václavské náměstí (uvádí Libor Olšan)

13:00  Merlet                              rytířský turnaj
14:00  Gnomus                          koncert dobové hudby
15:00  Animata Dance              scénický historický tanec 
15:30  Družina Bravo                    šermířské vystoupení
16:00  Honorata                            rytířský turnaj
16:30  Angel’s Tribe                      orientální břišní tanec
17:00  Honorata                            bubenické vystoupení
18:00  In Flamenus                      fakír a tanečníce
18:30  Družina Bravo                    historický šerm
22:00  Arcus a In Flamenus        koncert a ohňová show 

 

Mikulášské náměstí (uvádí Milan Jonáš)

13:00  Honorata                            rytířský turnaj
14:00  Divadlo Bez Střechy            Příběh ze středověku
15:00  Honorata                              kat Jiřík – právo útrpné
16:00  Merlet                                  šermířské vystoupení
16:30  Animata Dance                    scénický historický tanec
17:00  Lucrezia Borgia                    dobová hudba
18:00  Albion                                  historický šerm
18:30  Růže z Hradce                    středověké tance 
22:00  Krless a Albion              koncert a ohňová show

 

Vinný trh (nám. Slepičí trh)

14:00 – 18:00 CM DUR, Hodonín
18:00 – 22:00  CM Neoveská, Moravská Nová Ves

 

Kolbiště (Horní park)

16:00 Rytířské jezdecké turnaje – Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci

 

Hradební příkop u Střelniční věže (pohádková a herní zóna pro děti)

14:00 – 19:00 Hrad dračího jezdce – dobrodružná hra postavte hrad, navštivte draka a staňte se dračím jezdcem 
14:30 – 15:00 Taneční a pohybové studio M&M Znojmo  vystoupení dětí
15.30 – 16:00 Kejklíř Čabík  žonglérské vystoupení
17.00 – 18:00 Divadlo Víti Marčíka  pohádka Šípková Růženka

 

U Rotundy sv. Kateřiny

14:00 – 20:00 Ochutnávky vín VOC Znojmo formou pochůzkové degustace, Jožka Šmukař

 

Ulička chudiny (ul. Malá Mikulášská)

14:00 – 20:00 Zažijte atmosféru chudinské čtvrti v době raného středověku

 

Veselá (ul. Veselá, uvádí Petr Kubíček)

13:00  Herold                                                    rytířský turnaj
14:00  Komedianti na káře                              kejklířské představení pro děti
15:00  Honorata                                              šašek Oslík, dobové legrácky
15:30  Angel’s Tribe                                      orientální břišní tanec
16:00  Divadelní spolek kavárenští povaleči  Znojemské pověsti
17:00  Holba                                                    dobová hudba
18:00  Divadlo Bez Střechy                              pohádka pro děti

 

Středověká krčma (nádvoří znojemského hradu)

13:00  Holba                              dobová hudba
14:00  In Flamenus                            fakír a tanečníce
15:00  Krless                              hospodská tancovačka
16:00  Růže z Hradce                středověké tance
17:00  Gnomus                          dobová hudba
18:00  Honorata                        Povídka o smrti
19:00  Lucrezia Borgia              dobová hudba

 

Znojemský hrad (sál předků)

14:00 – 20:00

Víno všemi smysly                                                                                                          Netradiční poznávání vína a ochutnávka vody