Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook

 

Obsah

Hlavní program


Sobota 15.9.

 

Masarykovo náměstí (moderuje Petr Říbal)

10:00 – 10:30 Otevírání mázhauzů na Masarykově náměstí
11:30 – 12:30 Street 69
13:00 – 14:00 Voxel
14:30 – 15:30 Příchod krále Jana Lucemburského s průvodem
16:00 – 17:00 Slza
17:30 – 18:30 Hudba Praha band
19:00 – 20:00 Ben Cristovao
21:00 – 22:00 Čechomor
22:00 Komponovaný ohňostroj „POCHOD ŘÍMSKÝCH LEGIÍ“, Theatrum Pyroboli

 

Horní náměstí (moderuje Alena Kusáková)

11:00 – 12:30 Big Band ZUŠ Znojmo
13:00 – 14:00 Taneční country skupina Zuzana
15:00 – 16:00 Túfaranka
16:30 – 18:00 Cimbálová muzika Antonína Stehlíka
18:30 – 20:00 Jiří Zonyga
20:30 – 22:00 Kiss Revival Czech Republic

 

Na Káře (moderuje Lukáš Krejčí)

15:00 – 16:00 Ponk
17:00 – 18:00 Páni kluci
19:00 – 20:00 Jananas
21:00 – 22:00 Klara & The Pop

 

Václavské náměstí (uvádí Libor Olšan)

10:00

Honorata                                rytířský turnaj

11:00 Honorata                                Povídka o smrti
12:00 Herold                                    šermířské vystoupení
12:30 Družina Bravo                        šermířské vystoupení
16:00 Honorata                              bubenické a taneční vystoupení
17:00 Merlet                                    šermířské vystoupení
18:00 Animata Dance                    scénický historický tanec
18:30 Družina Bravo                        šermířské vystoupení
19:00 Krless                                      koncert dobové hudby
20:00 In Flamenus a Arcus            koncert a ohňová show 

 

Mikulášské náměstí (uvádí Milan Jonáš)

10:00 Merlet                                          rytířský turnaj
11:00 Animata Dance                            scénický historický tanec
11:30 Kejklíř Jonáš                                kejklířské vystoupení
12:00 Holba                                          koncert dobové hudby
15:30 Lucrezia Borgia                          dobová hudba
16:30 Honorata                                      rytířský turnaj
17:00 Arcus                                          dobová hudba
18:30 Růže z Hradce                            středověké tance
19:00 Kejklíř Čabík                                kejklířské vystoupení 
19:30 Herold                                          šermířské vystoupení
20:00 Gnomus                                      koncert dobové hudby
21:00 Albion                                          ohňová show

 

Vinný trh (nám. Slepičí trh)

12:00 – 13:00 CM Vinohrádek, Znojmo
13:00 – 14:00 CM Veltlínek, Znojmo
14:00 – 18:00 CM Denár, Znojmo
18:00 – 22:00 CM Neoveská, Moravská Nová Ves

 

Kolbiště (Horní park)

11:00 Rytířské jezdecké turnaje – Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci
16:00 Sokolnictví aneb vznešené umění lovu
20:00 Rytířské jezdecké turnaje – Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci

 

Hradební příkop u Střelniční věže (pohádková a herní zóna pro děti)

10:00 – 19:00 Hrad dračího jezdce – dobrodružná hra postavte hrad, navštivte draka a staňte se dračím jezdcem
10:30 – 11:00 Kejklíř Čabík  žonglérské vystoupení - vystoupení dětí
11:30 – 12:00 Taneční a pohybové studio M&M Znojmo  
12:30 – 13:30 Divadlo Víti Marčíka  pohádka O Zlatovlásce
15:00 – 15:30 Taneční a pohybové studio M&M Znojmo vystoupení dětí
17:00 – 18:00 Divadlo Víti Marčíka pohádka Bajaja

 

U Rotundy sv. Kateřiny

12:00 – 20:00

Ochutnávky vín VOC Znojmo formou pochůzkové degustace, Jožka Šmukař

 

Ulička chudiny (ul. Malá Mikulášská)

12:00 – 20:00 Zažijte atmosféru chudinské čtvrti v době raného středověku

 

Veselá (ul. Veselá, uvádí Petr Kubíček)

10:00 Arcus                                      dobová hudba
11:00 Družina Bravo                        rytířský test zdatnosti
11:30 Honorata                                bubenické a taneční vystoupení
12:00

Divadlo Bez Střechy              divadelně šermířské představení

16:00 Honorata                                Povídka o smrti
17:00 Angel’s Tribe                          orientální břišní tanec
18:00 Gnomus                                  dobová hudba 
19:00 In Flamenus                          fakír a tanečnice
19:30 Merlet                                    šermířské vystoupení
20:00 Honorata                                kat Jiřík – právo útrpné   

 

Středověká krčma (nádvoří znojemského hradu)

10:00 Angel’s Tribe                                  orientální břišní tanec
11:00 Herold                                                  šermířské vystoupení
12:00 Růže z Hradce                                      dobové tance
13:00 Lucrezia Borgia                                        dobová hudba
16:00 Devětsil                                              dobová hudba
17:00 Krless                                                hospodská tancovačka
18:00 Divadelní spolek kavárenští povaleči      Znojemské pověsti
19:00 Holba                                                        dobová hudba

 

Znojemský hrad (sál předků)

12:00 – 20:00

Víno všemi smysly                                                                                        Netradiční poznávání vína a ochutnávka vody