Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook

 

Obsah

Hlavní program


Pátek 13.9.

 

Masarykovo náměstí (moderuje Ivo Dvořák)

14:00 – 15:00

Dětský folklorní soubor Dyjavánek

15:00 – 15:15

Zahájení ZHV 2019, slavnostní fanfáry – Znojemské Žestě

15:15 – 15:45 

Otevírání mázhauzů na Masarykově náměstí          

16:00 – 17:00 

Fleret a Zuzana Šuláková

17:30 – 18:30 

Jelen

19:00 – 20:00 

Portless feat. Henry D

20:30 – 21:30 

Příchod krále Jana Lucemburského s průvodem, ohňová show skupiny Pa-Li-Tchi

22:30 – 23:30 

Mandrage

 

Horní náměstí (moderuje Alena Kusáková)

14:30 – 15:30

Whispering Crowd

16:00 – 17:00 

Bludověnka

17:30 – 18:30

Neny

19:00 – 20:00

Kanci paní Nadlesní

21:00 – 22:00 

O5 a Radeček

 

Na Káře (moderuje Lukáš Krejčí)

19:00 – 20:00

Urband

21:00 – 22:00 

Katarzia

 

Václavské náměstí (uvádí Libor Olšan)

13:00 

Rosáci – zahajovací rytířské klání

14:00 

Gnomus – koncert dobové hudby

15:00 

Animata Dance – scénický historický tanec

15:30 

BraAgas – koncert dobové hudby

16:30 

Družina Bravo – šermířské vystoupení                    

17:30 

Rabussa – staré písně lidové

18:30

Euphorica – písně z doby středověké

22:20

Gnomus – koncert dobové hudby

 

Mikulášské náměstí (uvádí Milan Jonáš)

13:00 

Honorata – zahajovací rytířské klání

14:00 

Divadlo Bez Střechy – šermířské vystoupení 

15:00 

Krless – koncert dobové hudby

16:00 

Kejklíř Jonáš

16:30 

Herold – historický šerm

17:00 

Honorata – „vážený“ šermířský spolek

18:00 

Albion – historický šerm

18:30 

Lucrezia Borgia – koncert dobové hudby

22:00 In Flamenus + Arcus – koncert s ohňovou show

 

Vinný trh (nám. Slepičí trh)

14:00 – 18:00

Cimbálová muzika DUR, Hodonín

18:00 – 22:00 

Cimbálová muzika Neoveská, Mikulčice

 

Kolbiště (Horní park)

16:00

Rytířské jezdecké turnaje – Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci

 

Hradební příkop u Střelniční věže (pohádková a herní zóna pro děti)

14:00 – 19:00

Hrad dračího jezdce – dobrodružná hra

postavte hrad, navštivte draka a staňte se dračím jezdcem 

14:30 – 15:00

Taneční a pohybové studio M&M Znojmo 

vystoupení dětí

15.00 – 15:30

Kejklíř Čabík 

žonglérské vystoupení

17.00 – 18:00

Divadlo ELF Praha

pohádka pro děti

 

U Rotundy sv. Kateřiny

14:00 – 20:00

Ochutnávky vín VOC Znojmo formou pochůzkové degustace, Jožka Šmukař

 

Ulička chudiny (ul. Malá Mikulášská)

14:00 – 20:00

Zažijte atmosféru chudinské čtvrti v době raného středověku

 

Veselá (ul. Veselá – uvádí Petr Kubíček)

14:00 

Komedianti na káře – dětské představení

15:00 

Honorata – Šašek Oslík

15:30 

Kejklíř Vlasta – kejklířské vystoupení pro děti

16:30 

Divadlo Bez Střechy – představení pro děti

17:00 

Gnomus – „unplugged“ koncert dobové hudby

 

Středověká krčma (nádvoří znojemského hradu)

13:00 

Lucrezia Borgia – koncert dobové hudby

14:00 

Herold – historický šerm

15:00 

Hudba Holba – dobová hudba

16:00 

Rosáci – historický šerm

17:00 

Arcus – dobová hudba

18:00 

Honorata – šermířský spolek

 

 

Znojemský hrad (sál předků)

14:00 – 20:00

Víno všemi smysly                                                                                                        Netradiční poznávání vína a ochutnávka vody

 

 

Změna programu vyhrazena.