Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook

 

Obsah

Hlavní program


Sobota 14.9.

 

Masarykovo náměstí (moderuje Aleš Lehký)

11:00 – 12:00

Ondřej Fencl a Hromosvod

13:00 – 14:00

Michal Prokop & Framus Five

14:30 – 15:30 

Příchod krále Jana Lucemburského s družinou    

16:00 – 17:00 

Pavel Callta

17:30 – 18:30 

Peter Cmorik

19:00 – 20:00 

Mirai

21:00 – 22:00 

Olympic

22:00 

Komponovaný ohňostroj "Svět snů" Theatrum Pyroboli

 

Horní náměstí (moderuje Alena Kusáková)

11:00 – 12:30

Květinka

13:00 – 14:00

Mistříňanka

15:00 – 16:30 

Cimbálová muzika Antonína Stehlíka

17:00 – 18:30 

Big Band ZUŠ Znojmo

19:00 – 20:00 

Brixtn

20:30 – 22:00 

Kabát revival

 

Na Káře (moderuje Lukáš Krejčí)

15:00 – 16:00 

Páni kluci

17:00 – 18:00 

Nina Rosa

19:00 – 20:00 

Gang ala Basta

21:00 – 22:00 

Fast Food Orchestra

 

Václavské náměstí (uvádí Libor Olšan)

11:00

Honorata –zahajovací rytířské klání

11:30

Komedianti na káře – historický šerm

12:00

Herold – vlajková show

12:30

Euphorica – písně z doby středověké

16:00

Clamortis – středověký rock

17:30

Rabussa – staré písně lidové

18:30

Družina Bravo – šermířské vystoupení

19:00

BraAgas – koncert dobové hudby

20:00

Lucrezia Borgia – dobová hudba

21:00

Krless – středověký nářez

21:45 Neira – ohňová show

 

Mikulášské náměstí (uvádí Milan Jonáš)

11:30

Merlet – zahajovací rytířské klání

12:00

Hudba Holba – dobová hudba

16:30

Krless – středověký nářez

17:15

Arcus – dobová hudba

18:00

Merlet – historický šerm

18:30

Kejklíř Jonáš

19:00

Herold – historický šerm

19:30

Kejklíř Čabík

20:00

Gnomus – koncert dobové hudby

21:00

Albion – ohňová show

 

Vinný trh (nám. Slepičí trh)

12:00 – 13:00 

Cimbálová muzika Vinohrádek

13:00 – 15:00

Cimbálová muzika Veltlínek

15:00 – 17:00 

Cimbálová muzika Denár

17:00 – 22:00

Cimbálová muzika Neoveská, Mikulčice

 

Kolbiště (Horní park)

11:00

Rytířské jezdecké turnaje – Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci

16:00

Sokolnictví aneb vznešené umění lovu

20:00

Rytířské jezdecké turnaje – Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci

 

Hradební příkop u Střelniční věže (pohádková a herní zóna pro děti)

10:00 – 19:00

Hrad dračího jezdce – dobrodružná hra

postavte hrad, navštivte draka a staňte se dračím jezdcem 

11:00 – 11:30

kejklíř Čabík

žonglérské vystoupení

11:30 – 12:00

Taneční a pohybové studio M&M Znojmo

vystoupení dětí

12:30 – 13:30

Divadlo ELF Praha pohádka

15.00 – 15:30

Taneční a pohybové studio M&M Znojmo

vystoupení dětí

17.00 – 18:00

Divadlo ELF Praha

pohádka

 

U Rotundy sv. Kateřiny

12:00 – 20:00

Ochutnávky vín VOC Znojmo formou pochůzkové degustace, Jožka Šmukař

 

Ulička chudiny (ul. Malá Mikulášská)

12:00 – 20:00

Zažijte atmosféru chudinské čtvrti v době raného středověku

 

Veselá (ul. Veselá – uvádí Petr Kubíček)

11:00

Družina Bravo – rytířský test zdatnosti

11:30

Rosáci – šermířská skupina

12:00

Kejklíř Vlasta

16:00

Honorata – historický šerm

17:00

Angel’s Tribe – orientální břišní tanec

18:00

Honorata – „vážený“ šermířský spolek

 

Středověká krčma (nádvoří znojemského hradu)

11:30

Angel’s Tribe – orientální břišní tanec

12:00

Rabussa – staré písně lidové

13:00

Lucrezia Borgia – dobová hudba

16:00

Animata Dance – scénický tanec

16:30

Devětsil – dobová hudba

17:00

Albion – historický šerm

18:00

Komedianti na káře – žonglérské představení

19:00

Clamortis – dobová hudba

20:00

Hudba Holba – dobová hudba

 

Znojemský hrad (sál předků)

12:00 – 20:00

Víno všemi smysly                                                                                                    Netradiční poznávání vína a ochutnávka vody

 

 

Změna programu vyhrazena.