Zeptejte se nás

Nejčastější dotazy

 • V jakém termínu se v roce 2023 uskuteční vinobraní?

  Na vinobraní se můžete těšit 8. – 10. 9. 2023

 • Kde koupím vstupenky?

  Vstupenky prozatím nejsou v prodeji. Výhradním prodejcem vstupenek na vinobraní je společnost Ticketstream. Využít můžete online portálu nebo jakéhokoliv partnerského prodejce.

 • Kdy bude zveřejněn program?

  Přípravy na příští ročník jsou už v plném proudu. Informace o programu budeme zveřejňovat postupně, kompletní program včetně všech informací o doprovodném programu zveřejníme v druhé půli srpna.

 • Proběhne celý program i za nepříznivého počasí?

  Určitě. I v případě deště nebo větru proběhne program podle plánu. V takovém případě pak máte možnost využít přístřešků, stanů a mázhauzů, nebo si zakoupit pláštěnku. Těch máme dostatek.

 • Platí vstupenka i na neděli?

  Třetí festivalový den je pro všechny návštěvníky zdarma a nese se ve znamení historického tržiště.

 • Můžu na vinobraní s invalidním vozíkem nebo s kočárkem?

  Žádný ze vstupů do města nezamezuje vjezdu vozíkům ani kočárkům. Dostanete se na každou scénu vinobraní. Jen upozorňujeme, že někde může být v historickém centru méně ideální terén (dlažební kostky, apod.).

 • Je vinobraní vhodné i pro děti?

  Jasně. Část programu je dokonce dětem věnovaná. Hrajeme pohádky, máme odpočinkovou zónu s atrakcemi pro děti a věřte, že největší zážitek budou děti mít z historického průvodu.

 • Můžou na vinobraní i domácí mazlíčci?

  Nezamezujeme vstupu domácích mazlíčků, ale doporučujeme je nechat doma v klidnějším prostředí.

 • Jak s výměnou zlevněné vstupenky zakoupené v předchozích letech v případě, že už nejsem student?

  V případě, že jste v předchozích letech zakoupili zlevněnou vstupenku v době, kdy u jste byl/a studentem a nyní již nejste, máte výjimkou pro letošní ročník nárok na zlevněné vstupné (s ohledem na přechozí zrušené ročníky). Výměna vstupenky za identifikační pásku bude probíhat na vstupních branách v dny konání akce.

 • Jak zakoupit zlevněné vstupenky pro podnikatele/provozovatele a jejich zaměstnance v uzavřené části města Znojma?

  Podnikatelé, kteří mají sídlo či provozovnu v uzavřené části města mají nárok na zlevněné vstupné pro své zaměstnance. Jejich nákup musí provést v informačním centru na Obrokové ve Znojmě, po doložení dokladu o místě podnikání. Obdržené vstupenky si jednotliví zaměstnanci vymění na vstupních branách v dny konání akce, a to po předložení pracovní smlouvy, potvrzení o zaměstnání, či jiném prohlášení. V případě, že jako podnikající máte zájem o větší počet vstupenek a zejména platbu formou faktury, kontaktujte vedoucí informačního centra Bc. Lucii Binko na email binko@znojemskabeseda.cz.

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ?