< Zobrazit scény

VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
Kejklíř Vlasta
10:00
10:30

Kirri
10:40
11:10

Kejklíř Čabík
11:15
11:40
Milités – vlajková show
12:00
12:15

Lucrezia Borgia
12:30
13:30

Rytířský turnaj skupiny historického šermu Merlet
13:00
13:30
Gnomus – středověký hudební nářez
14:00
14:30
Holba – dobová hudba
15:30
16:00
BraAgas – lidová hudba z celé Evropy
16:00
16:45
Tempus – středověký rock
17:00
17:40

Gnomus – středověký hudební nářez
17:15
17:45
Angel´s Tribe – orientální břišní tanec
18:00
18:20

Lucrezia Borgia – dobová hudba
18:30
19:30

Lucrezia Borgia – dobová hudba
19:00
19:50
Herold – ukázky historického šermu
20:00
20:20
Holba – koncert dobové hudby s ohňovou show In Flamenus
21:00
21:50
Krless – koncert středověké hudby
22:00
22:50

VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ

  • Kejklíř Vlasta
    10:00 - 10:30
  • Kirri
    10:40 - 11:10
  • Kejklíř Čabík
    11:15 - 11:40
  • Milités – vlajková show
    12:00 - 12:15
  • Lucrezia Borgia
    12:30 - 13:30
  • Rytířský turnaj skupiny historického šermu Merlet
    13:00 - 13:30
  • Gnomus – středověký hudební nářez
    14:00 - 14:30
  • Holba – dobová hudba
    15:30 - 16:00
  • BraAgas – lidová hudba z celé Evropy
    16:00 - 16:45
  • Tempus – středověký rock
    17:00 - 17:40
  • Gnomus – středověký hudební nářez
    17:15 - 17:45
  • Angel´s Tribe – orientální břišní tanec
    18:00 - 18:20
  • Lucrezia Borgia – dobová hudba
    18:30 - 19:30
  • Lucrezia Borgia – dobová hudba
    19:00 - 19:50
  • Herold – ukázky historického šermu
    20:00 - 20:20
  • Holba – koncert dobové hudby s ohňovou show In Flamenus
    21:00 - 21:50
  • Krless – koncert středověké hudby
    22:00 - 22:50
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
Rytířský turnaj skupiny historického šermu Merlet
13:00
13:30
Gnomus – středověký hudební nářez
14:00
14:30
Holba – dobová hudba
15:30
16:00
Tempus – středověký rock
17:00
17:40
Angel´s Tribe – orientální břišní tanec
18:00
18:20
Lucrezia Borgia – dobová hudba
19:00
19:50
Krless – koncert středověké hudby
22:00
22:50

VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ

  • Rytířský turnaj skupiny historického šermu Merlet
    13:00 - 13:30
  • Gnomus – středověký hudební nářez
    14:00 - 14:30
  • Holba – dobová hudba
    15:30 - 16:00
  • Tempus – středověký rock
    17:00 - 17:40
  • Angel´s Tribe – orientální břišní tanec
    18:00 - 18:20
  • Lucrezia Borgia – dobová hudba
    19:00 - 19:50
  • Krless – koncert středověké hudby
    22:00 - 22:50
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
Milités – vlajková show
12:00
12:15
BraAgas – lidová hudba z celé Evropy
16:00
16:45
Gnomus – středověký hudební nářez
17:15
17:45
Lucrezia Borgia – dobová hudba
18:30
19:30
Herold – ukázky historického šermu
20:00
20:20
Holba – koncert dobové hudby s ohňovou show In Flamenus
21:00
21:50

VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ

  • Milités – vlajková show
    12:00 - 12:15
  • BraAgas – lidová hudba z celé Evropy
    16:00 - 16:45
  • Gnomus – středověký hudební nářez
    17:15 - 17:45
  • Lucrezia Borgia – dobová hudba
    18:30 - 19:30
  • Herold – ukázky historického šermu
    20:00 - 20:20
  • Holba – koncert dobové hudby s ohňovou show In Flamenus
    21:00 - 21:50
VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
Kejklíř Vlasta
10:00
10:30

Kirri
10:40
11:10

Kejklíř Čabík
11:15
11:40
Lucrezia Borgia
12:30
13:30

VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ

  • Kejklíř Vlasta
    10:00 - 10:30
  • Kirri
    10:40 - 11:10
  • Kejklíř Čabík
    11:15 - 11:40
  • Lucrezia Borgia
    12:30 - 13:30
No události available!