< View scenes

MASARYKOVO NÁMĚSTÍ
Otevírání mázhauzů
10:00
10:30
Folklorní soubor Dyjavánek
11:30
12:30
Hrubá hudba
13:00
14:00
VUS Ondráš
14:00
15:00

Příchod krále Jana Lucemburského s družinou
14:30
15:30

Zahájení ZHV - Znojemské žestě, slavnostní fanfáry, otevírání mázhauzů
15:00
15:45
Vesna
16:00
17:00

Pokáč
16:00
17:00
Aneta Langerová
17:30
18:30

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
17:30
18:30
Katarina Knechtová
19:00
20:00

Mikolas Josef
19:15
20:15

Příchod krále Jana Lucemburského s družinou, Pa-Li-Tchi - ohňové představení
20:30
21:30

Queenie
21:10
22:10

Oňostroj – Křídla lidské fantazie, Theatrum Pyroboli
22:10
22:25

Mirai
22:30
23:40

MASARYKOVO NÁMĚSTÍ

  • Otevírání mázhauzů
    10:00 - 10:30
  • Folklorní soubor Dyjavánek
    11:30 - 12:30
  • Hrubá hudba
    13:00 - 14:00
  • VUS Ondráš
    14:00 - 15:00
  • Příchod krále Jana Lucemburského s družinou
    14:30 - 15:30
  • Zahájení ZHV - Znojemské žestě, slavnostní fanfáry, otevírání mázhauzů
    15:00 - 15:45
  • Vesna
    16:00 - 17:00
  • Pokáč
    16:00 - 17:00
  • Aneta Langerová
    17:30 - 18:30
  • Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
    17:30 - 18:30
  • Katarina Knechtová
    19:00 - 20:00
  • Mikolas Josef
    19:15 - 20:15
  • Příchod krále Jana Lucemburského s družinou, Pa-Li-Tchi - ohňové představení
    20:30 - 21:30
  • Queenie
    21:10 - 22:10
  • Oňostroj – Křídla lidské fantazie, Theatrum Pyroboli
    22:10 - 22:25
  • Mirai
    22:30 - 23:40
MASARYKOVO NÁMĚSTÍ
VUS Ondráš
14:00
15:00
Zahájení ZHV - Znojemské žestě, slavnostní fanfáry, otevírání mázhauzů
15:00
15:45
Pokáč
16:00
17:00
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
17:30
18:30
Katarina Knechtová
19:00
20:00
Příchod krále Jana Lucemburského s družinou, Pa-Li-Tchi - ohňové představení
20:30
21:30
Mirai
22:30
23:40

MASARYKOVO NÁMĚSTÍ

  • VUS Ondráš
    14:00 - 15:00
  • Zahájení ZHV - Znojemské žestě, slavnostní fanfáry, otevírání mázhauzů
    15:00 - 15:45
  • Pokáč
    16:00 - 17:00
  • Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
    17:30 - 18:30
  • Katarina Knechtová
    19:00 - 20:00
  • Příchod krále Jana Lucemburského s družinou, Pa-Li-Tchi - ohňové představení
    20:30 - 21:30
  • Mirai
    22:30 - 23:40
MASARYKOVO NÁMĚSTÍ
Otevírání mázhauzů
10:00
10:30
Folklorní soubor Dyjavánek
11:30
12:30
Hrubá hudba
13:00
14:00
Příchod krále Jana Lucemburského s družinou
14:30
15:30
Vesna
16:00
17:00
Aneta Langerová
17:30
18:30
Mikolas Josef
19:15
20:15
Queenie
21:10
22:10

Oňostroj – Křídla lidské fantazie, Theatrum Pyroboli
22:10
22:25

MASARYKOVO NÁMĚSTÍ

  • Otevírání mázhauzů
    10:00 - 10:30
  • Folklorní soubor Dyjavánek
    11:30 - 12:30
  • Hrubá hudba
    13:00 - 14:00
  • Příchod krále Jana Lucemburského s družinou
    14:30 - 15:30
  • Vesna
    16:00 - 17:00
  • Aneta Langerová
    17:30 - 18:30
  • Mikolas Josef
    19:15 - 20:15
  • Queenie
    21:10 - 22:10
  • Oňostroj – Křídla lidské fantazie, Theatrum Pyroboli
    22:10 - 22:25
No události available!