MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ |
---|
Historické a řemeslné tržiště 10:00 16:00 Český lev – scénický šerm 12:15 12:45 Angels Tribe – orientální tanec 13:30 14:00 Rosáci – scénický šerm 14:30 14:50 Honorata – šermířské vystoupení 15:00 15:30 |
Artus Thor – scénický šerm 16:00 16:20 Rosáci – scénický šerm 16:15 16:45 Albion – scénický šerm 16:30 17:00 |
Český lev – scénický šerm 17:00 17:30 Kejklíř Jonáš – žonglérské vystoupení 17:30 17:50 Kejklíř Jonáš – žonglérské vystoupení 17:30 17:50 |
Milités – vlajkařská show 18:00 18:15 Artus Thor – scénický šerm 18:00 18:30 Milités – vlajkařská show 18:30 18:45 Český lev – scénický šerm 18:30 18:50 |
Albion – scénický šerm 19:00 19:40 |
Herold – scénický šerm 20:00 20:30 Honorata – scénický šerm 20:30 21:00 |
Albion – ohňová show 21:45 22:00 |
In Flamenus – ohňová show 22:00 22:15 |
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ
-
Historické a řemeslné tržiště10:00 - 16:00
-
Český lev – scénický šerm12:15 - 12:45
-
Angels Tribe – orientální tanec13:30 - 14:00
-
Rosáci – scénický šerm14:30 - 14:50
-
Honorata – šermířské vystoupení15:00 - 15:30
-
Artus Thor – scénický šerm16:00 - 16:20
-
Rosáci – scénický šerm16:15 - 16:45
-
Albion – scénický šerm16:30 - 17:00
-
Český lev – scénický šerm17:00 - 17:30
-
Kejklíř Jonáš – žonglérské vystoupení17:30 - 17:50
-
Kejklíř Jonáš – žonglérské vystoupení17:30 - 17:50
-
Milités – vlajkařská show18:00 - 18:15
-
Artus Thor – scénický šerm18:00 - 18:30
-
Milités – vlajkařská show18:30 - 18:45
-
Český lev – scénický šerm18:30 - 18:50
-
Albion – scénický šerm19:00 - 19:40
-
Herold – scénický šerm20:00 - 20:30
-
Honorata – scénický šerm20:30 - 21:00
-
Albion – ohňová show21:45 - 22:00
-
In Flamenus – ohňová show22:00 - 22:15
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ |
---|
Angels Tribe – orientální tanec 13:30 14:00 |
Rosáci – scénický šerm 14:30 14:50 |
Honorata – šermířské vystoupení 15:00 15:30 |
Artus Thor – scénický šerm 16:00 16:20 Albion – scénický šerm 16:30 17:00 |
Kejklíř Jonáš – žonglérské vystoupení 17:30 17:50 |
Milités – vlajkařská show 18:00 18:15 Český lev – scénický šerm 18:30 18:50 |
In Flamenus – ohňová show 22:00 22:15 |
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ
-
Angels Tribe – orientální tanec13:30 - 14:00
-
Rosáci – scénický šerm14:30 - 14:50
-
Honorata – šermířské vystoupení15:00 - 15:30
-
Artus Thor – scénický šerm16:00 - 16:20
-
Albion – scénický šerm16:30 - 17:00
-
Kejklíř Jonáš – žonglérské vystoupení17:30 - 17:50
-
Milités – vlajkařská show18:00 - 18:15
-
Český lev – scénický šerm18:30 - 18:50
-
In Flamenus – ohňová show22:00 - 22:15
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ |
---|
Český lev – scénický šerm 12:15 12:45 |
Rosáci – scénický šerm 16:15 16:45 |
Český lev – scénický šerm 17:00 17:30 Kejklíř Jonáš – žonglérské vystoupení 17:30 17:50 |
Artus Thor – scénický šerm 18:00 18:30 Milités – vlajkařská show 18:30 18:45 |
Albion – scénický šerm 19:00 19:40 |
Herold – scénický šerm 20:00 20:30 Honorata – scénický šerm 20:30 21:00 |
Albion – ohňová show 21:45 22:00 |
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ
-
Český lev – scénický šerm12:15 - 12:45
-
Rosáci – scénický šerm16:15 - 16:45
-
Český lev – scénický šerm17:00 - 17:30
-
Kejklíř Jonáš – žonglérské vystoupení17:30 - 17:50
-
Artus Thor – scénický šerm18:00 - 18:30
-
Milités – vlajkařská show18:30 - 18:45
-
Albion – scénický šerm19:00 - 19:40
-
Herold – scénický šerm20:00 - 20:30
-
Honorata – scénický šerm20:30 - 21:00
-
Albion – ohňová show21:45 - 22:00
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ |
---|
Historické a řemeslné tržiště 10:00 16:00 |
MIKULÁŠSKÉ NÁMĚSTÍ
-
Historické a řemeslné tržiště10:00 - 16:00
No události available!